KAMPTA MALATYA KONUŞULDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Afyonkarahisar'daki AK Parti kampında Malatya Büyükşehir Belediyesinin tamamlanan 6 adet projesinin de sunumu yapıldı.

Yerel Yönetimler Başkanlığının yaptığı sunumda en çok dikkati yüzde 75 enerji tasarrufu sağlayan trambüs projesi çekti.

 

MİLLETVEKİLLERİ PROJELERİ DİNLEDİ

 AK Parti'nin Afyon kampında bazı bakanlar ile parti yönetimi kendi alanlarında sunum yaptı. Kamp öncesi Malatya Büyükşehir Belediyesinden tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgi isteyen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığına belediye 6 adet tamamlanan projesi ile devam eden bazı yatırımlarını gönderdi. Gönderilen projelerle ilgili Yerel yönetimler, AK Parti milletvekillerine sunum gerçekleştirdi.
 

TAMAMLANAN PROJEDEN 6 TANESİ GİTTİ
 

Edinilen bilgilere göre, Belediyenin bugüne kadar hizmete giren 42 adet projesinden kent içi toplu ulaşımda hizmet veren trambüsün yanı sıra Nikah Sarayı, Turgut Özal Tabiat Parkı, Yaşam ve Spor Merkezi, Kültür Sanat Galerisi ve Sanat Sokağı projelerini AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığına ilettiği, trambüs projesinin ise beğenildiği öğrenildi. Yapımı devam eden projeler arasında ise, Engelsiz Spor ve Yaşam Merkezi ile GES kurulum projelerini gönderdiği kaydedildi.
 

MİLLET DEĞİŞİMİ SANDIKTA YAPAR

 Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 41 ay sonra ilk kez katıldığı AK Parti Afyonkarahisar kampında partideki değişimle ilgili mesajlar verdi. Erdoğan, “Bu yenilenme sürecini, değişim ihtiyacını, tazelenme talebini kendi irademizle gerçekleştirmek mecburiyetindeyiz. Eğer bunu biz kendimiz yapmazsak sandıkta milletimiz yapar. Hayatımızı milletin bize olan itimadına borçluyuz. O gece milletimizin desteği olmasaydı biz bugün yoktuk” dedi. Haber Merkezi

Yorum Gönder