FUARA YAZAR AKINI

Kültür A.Ş. tarafından düzenlenen 6. Malatya Kitap Fuarı, 5-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında kapılarını açacak.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ. tarafından düzenlenecek 6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı'na, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen gazeteci ve yazarlardan Ahmet Kekeç, Turgay Güler dahil çok sayıda yazar ile 300 yayınevi katılacak.

FUARA 300 YAYINEVİ KATILACAK

Kültür A.Ş. tarafından düzenlenen 6. Malatya Kitap Fuarı, 5-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında kapılarını açacak. Büyükşehir Belediyesi yanındaki Fuar Alanı’nda düzenlenecek fuara yaklaşık 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılacak. Fuar 50’ye yakın kültür etkinliğine de ev sahipliği yapacak. Kitap Fuarı’nda yüzlerce yazar söyleşi ve imza günleriyle Malatyalı okurlarıyla buluşacak. Girişin ücretsiz olacağı fuar, 10 gün boyunca 10.00-22.00 saatleri arasında gezilebilecek. Fuarın etkinlik takvimine internet sitesi üzerinden ulaşılabilecek.

YAZARLAR OKURLARIYLA BULUŞACAK

Fuara Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen Star Gazetesi yazarı Ahmet Kekeç ile Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler dahil 200’e yakın isim katılacak. Fuarda aralarında Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, Star Gazetesi yazarı Sibel Eraslan, Milat Gazetesi yazarı Serdar Arseven, Yeni şafak Gazetesi yazarlarından Yusuf Kaplan ve Mustafa Armağan ile Abdurrahman Kurt, Ahmet Ay, İsmail Kapan, Canan Tan, Banu Avar, İhsan Süreyya Sırma, Müfit Yüksel, Kemal Özer, Sadık Albayrak’ın da bulunduğu yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak. Haber: Hanifi Evren

Yorum Gönder