Hala Düşünüyor Evet, mi Desem? Hayır, mı Desem?

Türkiye Cumhuriyet kuruldu kurulalı, 94 yıldır “yönümüzü batıya döndük” diye ağzımızdan hiç düşürmediğimiz Batı Dünyası; son 15 yıldır  ülkemizi istediği gibi kendi çıkar ve menfaatleri doğrultusunda yönlendirip sömüremeyince,  asıl gerçek çirkin  yüzünü göstermeye başladı ve 35 yıldır beslediği PKK  terör örgütü  ile ve daha say saya bildiğin kadar burnumuzun dibinde, Suriye’de, Irak’ta beslediği terör örgütleri ile, Türkiye’yi ve bölgeyi İsrail karşısında dize getirmeye çalışmaktadır..

ABD, İngiltere ve Batı Dünyası demek istiyorlar ki;  ey Türkiye aklını başına al, biz senin dedelerin Osmanlıyı zor bela yok ettik parçaladık. Şimdi bir daha Osmanlının külleri üzerinde yükselecek  ve ayakları üstüne kalkacak bir Türkiye’ye izin verecek kadar bizi aptal mı zan ettiniz?  Evet, özelikle son 15 yıldır Türkiye’nin sınırları içinde veya dışında olsun, egemen dış ve iç güçler bir türlü mevcut siyasi iktidara istediklerini yaptırmayınca ve iktidarın iplerini eskiden olduğu gibi ellerine alamayınca, ABD ve Batı Dünyası adeta kudurmaya ve çıldırmaya başladılar. Tabii ki birde Türkiye’nin savunma sanayi  başta olmak üzere,  diğer bütün alanlarda dışa bağımlılıktan son 15 yıldır yavaş yavaş kurtulmak istemesi, ABD ve Batıyı daha da çileden çıkarttı..Yani kısacası daha  dün yakın tarih 95 yıl önce, Osmanlıyı parçalayıp yok eden Hıristiyan Haçlı zihniyeti, Türkiye’nin son 15 yılda ayakları üstüne kalkmak için başlattığı milli seferberlik hamlesinde son derece rahatsız olmuşlardır. Türkiye’nin bu coğrafyada ayakları üstüne kalkması demek, ABD ve Batının bu bölgedeki sömürü çarkının durması ve bölge ülkelerinin yavaş yavaş uyanması demektir..

İşte ABD başta olmak üzere, bütün Batı Dünyası ülkemizin kalkınmasına fırsat vermemek için, son 15 yıldır Türkiye’de sergilenen bütün siyasi kaos hareketleri, terör hadiseleri, siyasi baskı ve kirli senaryolar, 17/ 25 Aralık Fetöcü terör girişimi,  15 Temmuz Fetö darbe girişimi; işte bütün bunların Arkasında,  ABD, İngiltere, Almanya ve kısaca bütün Batı dünyası bulunmaktadır..

Yani asıl mesele R. Tayyip Erdoğan meselesi değildir ey aziz kardeşim.  Çünkü aynı kirli oyun ve aynı kirli tuzak: Merhum Adnan Menderes, Turgut Özal, Necmettin Erbakan ve Muhsin Yazıcıoğlu’nada kuruldu.  Artık bunun farkına varalım ey Aziz kardeşlerim. Türkiye’yi ayağa kaldırıp, kalkındırmak isteyen yöneticileriniz, elbette ki Amerika ve Batının işine gelmeyecektir. Sen ey Aziz kardeşim: bunu anlamayacak kadar safmısın? Uyan artık..

Amerika başta olmak üzere, Bütün Batı Dünyası açık ve ya gizli, Türkiye’ye karşı birleşmiş hayır kampanyaları başlatarak, bize diz çökertmeye çalışırken, PKK, Fetö ve bütün terör örgütleri hayır kampanyaları başlatmış bizi parçalamaya çalışırken,  ey Aziz kardeşim; sen hala oturmuş, acaba evet mi desem, yoksa hayır mı desem diye mi düşünüyorsun?

Bu vatanın her karış toprağı, dedelerimizin ve şehitlerimizin kanı ile sulanmıştır. İşte önümüzde ki  “(16 NİSAN)” tarihi, Türkiye’mizin ikinci bir “kurtuluş savaşı” demektir. Sen ey aziz kardeşim, eğer bütün bu söylediklerimi biliyor ve hala ( hayır) demenin, kâfir Hıristiyan Batının, PKK’nın, diğer bütün terör örgütleri ve şer güçlerinin safında olmak demek olduğunun farkında değilsen, yarın Allah’ın huzurunda bunun hesabını asla veremesin. Çünkü sen bu milletin ve islamın düşmanları ile aynı safta yer alıyor ve hayır diyorsun. Hala bunun farkında değilmisin be değerli kardeşim?

Mevki ve makamlarda ki kişileri sevmek zorunda değilsin. Kişiler gelip geçicidir. Önemli olan, bizi yöneten bu kişilerin devletimiz, milletimiz, bayrağımız, ezanlarımız ve ülkemizin kalkınması için gösterdikleri gayret, çalışma ve hizmetleridir. Yıllardır siyasette oldukları halde, ülkemiz  için hiç bir başarı gösterememiş  ve defalarca seçim kaybetmiş  oldukları halde, kendi çıkar ve menfaatleri doğrultusundan milletimizin kafasını karıştırmak isteyenleri artık tanıyalım..

Son 15 yıldır, ülkemizde yapılan hizmetleri ve sağlanan başarıları görmemezlikten gelmek, gerçekten merhamet sahibi vicdanlı insanların yapacağı bir iş değildir. Bütün Hristiyan Batı Dünyası birleşmiş, Türkiye’yi çökertmek için hayır kampanyaları başlatmışken, eğer birileri hala Evet mi desem, yoksa hayır mı desem diye düşünüyorsa; gerçekten yazıklar olsun... Saygılarımla. / lutfucaner44@gmail.com

Yorum Gönder